İkinci El Vacheron Constantin Saat

İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar

İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar

Vacheron Constantin saat markası lüks saat piyasasının en eski ve en köklü firmalarından birisidir. İlk komplikasyonlu saatini 1770 yılında üreten Vacheron Constantin, ürettiği bu saatin üzerinde kendi amblemini kullanmayı ihmal etmemiştir. Çoğu marka da olduğu gibi bu saatinde marka adı ilk başlarda Vacheron Constantin değilmiş, kuruluşundan yaklaşık olarak 49 sene sonra ismi değiştirilerek Vacheron Constantin olmuştur.1819 yılında değiştirilen bu isim o günden bu güne kullanılmıştır. Hala da kullanılmaya devam etmektedir.1872 yılına kadar adı çok fazla duyulmayan Vacheron Constantin,1872 yılında Cenevre gözlem evine ürettikleri saatle ödül kazanmıştır. Bu ödülü kazandıktan sonra piyasada oldukça hızlı ve kaliteli olarak tanınmıştır. Daha sonra ödüller daha da fazlalaşmıştır. Bu durum Vacheron Constantin markasının tüm Dünya’ya adını duyurmaya yetmiştir. Vacheron Constantin şuan kullandığı logoyu 1880 yılında tasarlamıştır. Dünyanın en pahalı ve en çok özellikli saatini 1935 yılında üretip satışa sunan Vacheron Constantin,5 yıl boyunca bu saati satamamıştır. Oldukça pahalı ve maliyetli olan bu saat en sonunda Mısır kralına satılmıştır.

İkinci El Vacheron Constantin Saat Alım Satım

İkinci El Vacheron Constantin Saat Alım Satım

Vacheron Constantin Mısır kralına bu saati satınca saat gündemine oturmuştur. Vacheron Constantin günümüzün en kaliteli saat markaları arasında yer almaktadır. Vacheron Constantin oldukça lüks, kaliteli, şık tasarımlı ve çok fonksiyonlu bir markadır. Deri kordon çelik kordon spor kordon olanakları da alıcılarına sunmaktadır. İkinci el Vacheron Constantin saat alanlar olarak ikinci el Vacheron Constantin saatlerinizi en yüksek fiyata nakit olarak alıyoruz. Sertifika durumu, kondisyon durumu, model numarasına göre saatinize fiyat belirliyoruz. Daha sonra belirlediğimiz fiyatı size bildiriyoruz. Bildirdiğimiz fiyatı onaylamanız durumunda saatinizi adresinizden nakit olarak sizden alıyoruz. Vacheron Constantin markasının en pahalı modeli Métiers d’Art modelidir. Métiers d’Art modeli içerisindeki dikkat çeken tasarımı ve kıta çizimleri olan farklı farklı modelleriyle oldukça göze çarpmaktadır. Vintage modelleri nadir bulunan Vacheron Constantin, bulunsa bile fiyatı oldukça pahalı olmaktadır. İkinci el Vacheron Constantin saat alım satım olarak ikinci el Vacheron Constantin saatlerinizi en yüksek fiyata nakit olarak almaktayız. Uzun yıllardır lüks saat alım satım sektöründe sizlere güvenle hizmet vermekteyiz.


Etiketler : ikinci el vacheron constantin saat alanlar, ikinci el vacheron constantin saat alan yerler, 2.el vacheron constantin saat alan yerler, 2.el vacheron constantin saat alanlar, 2.el vacheron constantin saat alım satım, lüks saat alım satım, 2.el vacheron constantin saat alım, 2.el vacheron constantin saat nereye satılır, ikinci el saat alım satım, lüks saat alanlar, lüks saat alan yerler, ikinci el vacheron constantin kol saati alanlar, ikinci el vacheron constantin kol saati alan yerler, 2.el vacheron constantin kol saati alanlar, 2.el vacheron constantin kol saati alan yerler, vacheron constantin saat satmak istiyorum, sertifikalı saat alan yerler, sertifikalı vacheron constantin saat alanlar, lüks vacheron constantin saat satış, vacheron constantin saat sat, ikinci el vacheron constantin kol saati alım satım, 2.el vacheron constantin saat alım, vacheron constantin marka saat alanlar, vacheron constantin marka saat alan yerler, sertifikasız vacheron constantin saat alanlar, sertifikasız ikinci el vacheron constantin saat alanlar, sertifikasız vacheron constantin saat alan yerler, sertifikasız ikinci el vacheron constantin saat alan yerler.

Tıkla Fiyat Al