İkinci El Ulysse Nardin Saat Alanlar

İkinci El Ulysse Nardin Saat Alanlar

İkinci el Ulysse Nardin marka saatiniz var ve satmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. İkinci el Ulysse Nardin saat alım satım olarak saatinizi en yüksek fiyata nakit olarak bize satabilirsiniz. Ulysse Nardin markasının mazisi oldukça eski bir markadır.1846 senesinde Ulysse Nardin tarafından Le Locle şehrinde kurulmuş olan bir firmadır. Dünya var oldukça bitmeyecek bir şey üretmek isteyen Ulysse Nardin, saat firması kurmaya karar vermiştir. İnsanoğlu var oldukça var olacak bir ihtiyaç olduğunu düşünerek bu işe girmiştir. Oldukça şık saatler üretmeye başlayan Ulysse Nardin, bu sektörde ciddi manada hızlı bir yükselişe girmiştir. Ürettiği ilginç, şık ve dakik olan saatlerle piyasaya ün salmıştır.1862 yılında Londra da düzenlenen konferansta kendi dalında ilk ödülünü almıştır. Bu ödülle beraber tüm Dünya’ya kendini tanıtmış olan Ulysse Nardin, markasını büyütme hedefleriyle firmasını daha lüks bir şehre taşımıştır. Ulysse Nardin markasının en çok bilinen koleksiyonlarından birisi olan Marine, o zamanlar Ulysse Nardin firmasını taşıdıktan sonra tasarladığı bir modeldir. O zaman çok şık ve herkese hitap edebilecek bir model üretmek istiyordu. Bu modeli firmanın ilk kurulduğu zamanlarda tasarlayan Ulysse Nardin, bugün de Ulysse Nardin markasının bel kemiğidir. Marine modeli ilk kurulduğu zamandan bu zamana kadar taşınmıştır. Ulysse Nardin sadece deri kordonlu değil çelik kordonlu saatler de üretmeyi ihmal etmemiştir.

İkinci El Ulysse Nardin Saat Alan Yerler

İkinci El Ulysse Nardin Saat Alan Yerler

Çelik saat modelinin de en vazgeçilmezi Michelangelo modelidir. Bu modelin tarihçesi oldukça eski değildir. Tasarlanıp piyasaya sürüldüğünden beri oldukça rağbet görmektedir. Ulysse Nardin markasının yuvarlak kadranlı saatleri dışında da kare kadranlı saat modeli de mevcuttur. Kare kadranlı Quadrato Dual Time modeli de ayrı tasarımda bir modeldir. Bu modelin içinde kare şeklinde bir kronometre daha mevcuttur. Aynı modelin farklı koleksiyonları da mevcuttur. Bu modelin renkleri farklı koleksiyonları da vardır. Satmak istediğiniz Ulysse Nardin marka saatinizin fotoğraflarını bize iletişim araçlarımızdan biri yoluyla iletin. Sertifikası ve temizliği hakkında bize bilgi verdikten sonra, biz ekibimizle beraber Ulysse Nardin marka saatinizi inceleyelim. Piyasaya göre fiyat belirledikten sonra, Ulysse Nardin marka saatinize fiyat verelim. Kabul etmeniz durumunda adresinizden nakit olarak alalım. İkinci El Ulysse Nardin Saat Alan Yerler.

Etiketler : ikinci el ulysse nardin saat alanlar, ikinci el ulysse nardin saat alan yerler, 2.el ulysse nardin saat alan yerler, 2.el ulysse nardin saat alanlar, 2.el ulysse nardin saat alım satım, lüks saat alım satım, 2.el ulysse nardin saat alım, 2.el ulysse nardin saat nereye satılır, ikinci el saat alım satım, lüks saat alanlar, lüks saat alan yerler, ikinci el ulysse nardin kol saati alanlar, ikinci el ulysse nardin kol saati alan yerler, 2.el ulysse nardin kol saati alanlar, 2.el ulysse nardin kol saati alan yerler, ulysse nardin saat satmak istiyorum, sertifikalı saat alan yerler, sertifikalı ulysse nardin saat alanlar, lüks ulysse nardin saat satış, ulysse nardin saat sat, ikinci el ulysse nardin kol saati alım satım, 2.el ulysse nardin saat alım, ulysse nardin marka saat alanlar, ulysse nardin marka saat alan yerler, sertifikasız ulysse nardin saat alanlar, sertifikasız ikinci el ulysse nardin saat alanlar, sertifikasız ulysse nardin saat alan yerler, sertifikasız ikinci el ulysse nardin saat alan yerler.

Etiketler: ,

Leave a Reply