İkinci El Rolex Saat Alanlar

Türkiye’nin hangi şehrinde olursa olsun ikinci el Rolex saat alanlar olarak ikinci el Rolex saatlerinizi değerinde ve nakit olarak alıyoruz. Model fark etmeksizin orijinal her türlü Rolex saatinize en yüksek fiyatı veriyoruz. Rolex birçok iş adamının tercihi olmakla beraber, her insanında bildiği bir markadır. Her kesimden müşterisi olan Rolex saat piyasasını eline almış durumda. Eğer Rolex saatiniz yoksa ve eğer bir Rolex saat almak istiyorsanız, fiyatlarda bütçenizi oldukça zorluyorsa, bizim fotoğraf galerimizi gezerek uygun fiyatlara orijinal Rolex sahibi olabilirsiniz. En kaliteli modellerinden birisi olan Rolex Daytona Rolex’in en pahalı modellerinden birisi olmuştur.

Sertifikasız Rolex Satabilir Miyim ?

Sertifikalı sertifikasız fark etmeksizin şahsınıza ait her nevi Rolex saatinizi nakit olarak değerinde alıyoruz. Satacağınız Rolex saatinizin arkalı önlü detaylı resimlerini, varsa sertifikasının resimlerini de bize detaylı olarak gönderin biz de sizlere piyasadaki en yüksek fiyatı vererek sizden saatinizi nakit olarak alalım. İkinci el Rolex saat alım satım sektöründe oldukça eski oluşumuzda bu işin ehli olduğumuzu göstermektedir.

Rolex Saatimin Orijinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarım ?

Rolex saat piyasasında uzun süredir var olmamız bu piyasada ayakta kalmamız, bu işi ne kadar iyi yaptığımızın da göstergesi olmuştur. Siz değerli müşterilerimize saatinizin orijinal olup olmadığı hakkında yardımcı oluyoruz. İkinci el Rolex saatinizin fotoğraflarını bize sosyal iletişim araçlarından birisiyle iletin. Biz size saatinizin orijinal olup olmadığı hakkında net olarak geri dönüş sağlayalım.

Sertifikalı Ve Sertifikasız Rolex Saat Arasında Ne Fark Vardır ?

Sertifikalı ve sertifikasız Rolex arasında hiçbir fark yoktur. Eğer sertifikasız bir Rolex saate sahipseniz ve bu saati satmak istiyorsanız bize ulaşmanız gerekmektedir. Sertifikalı saatler daha yüksek fiyatlara satılmakla beraber saatin orijinal olduğunu kanıt etmektedir. Tabi ki sertifikalı Rolex sertifikasız Rolex’e göre daha pahalı oluyor. Bu yüzden satışı sertifikalı Rolex’e göre daha zor oluyor.

Rolex Saatimi Nasıl Satarım ?

Satacağınız Rolex saatinizi Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun saatinizin görsellerini bizlere sanal ortamdan iletin. Daha sonra ekibimiz saatinizi inceledikten sonra saatinizin piyasaya göre fiyat araştırmasını yaptıktan sonra, sizlere en uygun teklifi 5 dakika içerisinde vermektedir. Bu verdiğimiz fiyatı kabul etmeniz durumunda eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız,45 dakika içerisinde adresinizden nakit olarak Rolex saatinizin alımını yapıyoruz. Saatinizi sizden aldıktan sonra ödeme şeklini isterseniz elden nakit olarak, isterseniz banka hesabınıza havale yöntemi ile havale ediyoruz. Bu şekilde ikinci el Rolex saatinizi güvenle satmış oluyoruz ?

Rolex Saat Almak İstiyorum ?

Eğer bir Rolex saatiniz yoksa ve bir Rolex saat almak istiyorsanız almak istediğiniz Rolex saate bir tık uzaktasınız. Satın almak istediğiniz Rolex saatinizin model numarasını bize mail olarak atın. Daha sonra model numarasına göre arkadaşlarımız incelemede bulunsun. Ona göre sizlere en uygun fiyatı versin. Kabul etmeniz durumunda sizlere özel kuryelerimizle sizlere saatinizi teslim etmek için yola çıksınlar.

Rolex Modelleri
 • GMT Master 2
 • Daytona
 • Submariner
 • Datejust
 • Day-Date
 • Yacht Master
 • Oyster Perpetual
 • Sea-Dweller
 • Milgauss
 • Explorer
 • Air King

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir