İkinci El Roger Dubuis Saat Alanlar

İkinci El Roger Dubuis Saat Alanlar

Dünya üzerinde en kaliteli saat markalarının arasında yer alan Roger Dubuis, Piyasadaki lüks saatler arasında ender bulunan bir marka olmuştur. Roger Dubuis markasının kurucusu usta saatçi markasına kendi adını vererek tanınmıştır. Roger Dubuis sayılı sayıda üretilen büyük kasalı, yüksek komplikasyonlara sahip saatler üretmektedir.2017 yılında kurucusu vefat eden Roger Dubuis markasının bıraktığı en büyük miras, kaliteli ve eşsiz saatler tasarlamaktır.1995 yılında tam manasıyla kurulan Roger Dubuis markası, arkasında yılların birikimiyle piyasanın en kaliteli yerlerinden birisine sahip olmuştur. Ünlü iş adamlarının ilk tercihleri arasında yer alan Roger Dubuis, kalitesi duruşu ve ağır tasarımıyla ön plandadır. Her yaşa hitap eden koleksiyonları bulunan Roger Dubuis, genç iş adamları için de oldukça uygundur. Roger Dubuis markasının en çok bilinen modellerinden biri olan Excalibur, bu markanın vazgeçilmez modellerinden birisidir. Bu modelin de kendi içerisinde farklı koleksiyonları da mevcuttur. Bu modelin kendi içerisindeki koleksiyonların tasarımları ise hemen hemen birbirine oldukça benzemektedir.

İkinci El Roger Dubuis Saat Alım Satım

İkinci El Roger Dubuis Saat Alan Yerler

Renk, kordon gibi farklılıklarla aynı tasarımın farklı stilleri satışa sunulmaktadır. Bu düşünce oldukça mantıklı bir düşüncedir. Aynı modeli beğenen bir insan için farklı renk seçenekleri sunulmaktadır. Roger Dubuis markasının kordon tiplerinde çelik kordon bulunmamaktadır. Genellikle özel derilerle üretilen bu saatler, tek tip kordon tasarımı üzerinden ilerlemeyi tercih etmiştir. İkinci el Roger Dubuis saat alım satım olarak Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun maksimum bir gün içerisinde adresinizden en yüksek fiyata nakit olarak saatinizi alıyoruz. İkinci el saat piyasasında oldukça profesyonel olmamız da en büyük güven kaynağımızdır. Satmayı düşündüğünüz Roger Dubuis marka saatinizin detaylı olarak resimlerini bize iletişim araçlarımızdan birisi ile iletin. Daha sonra gönderdiğiniz saat görselleri hakkında temizlik, sertifika bilgisi gibi özellikleri de bizlere beyan ettikten sonra, sizlerin Roger Dubuis marka saatinize en yüksek fiyatı veriyoruz. Daha sonra belirlediğimiz fiyatı tarafınıza iletiyoruz. Kabul etmeniz durumunda ikinci el Roger Dubuis saatinizi nakit olarak adresinizden alıyoruz. Roger Dubuis markasının kuruluşu üzerinden  yaklaşık 22 yıl geçmesine rağmen piyasadaki lüks saat markaları arasında yer almayı başarmıştır. İkinci el Roger Dubuis saat alanlar olarak en yüksek fiyata lüks saatlerinizi değerinde nakit olarak alıyoruz.

Etiketler : ikinci el roger dubuis saat alanlar, ikinci el roger dubuis saat alan yerler, 2.el roger dubuis saat alan yerler, 2.el roger dubuis saat alanlar, 2.el roger dubuis saat alım satım, lüks saat alım satım, 2.el roger dubuis saat alım, 2.el roger dubuis saat nereye satılır, ikinci el saat alım satım, lüks saat alanlar, lüks saat alan yerler, ikinci el roger dubuis kol saati alanlar, ikinci el roger dubuis kol saati alan yerler, 2.el roger dubuis kol saati alanlar, 2.el roger dubuis kol saati alan yerler, roger dubuis saat satmak istiyorum, sertifikalı saat alan yerler, sertifikalı roger dubuis saat alanlar, lüks roger dubuis saat satış, roger dubuis saat sat, ikinci el roger dubuis kol saati alım satım, 2.el roger dubuis saat alım, roger dubuis marka saat alanlar, roger dubuis marka saat alan yerler, sertifikasız roger dubuis saat alanlar, sertifikasız ikinci el roger dubuis saat alanlar, sertifikasız roger dubuis saat alan yerler, sertifikasız ikinci el roger dubuis saat alan yerler.

Etiketler:

Leave a Reply