İkinci El Rado Saat Alanlar

İkinci El Rado Saat Alanlar

Rado İsviçre’de üretilen bir saat markasıdır. Rado metal görünümlü seramik saatler üretmektedir. Rado bir Swatch saat kuruluşunun markasıdır. Rado marka saatinin kasa tasarımı ile ön planda olmakla beraber, saatin safir camının çizilmemesi de en büyük etkenlerden birisidir. Saatin kadranının hiçbir şekilde çizilmemesi çok kaliteli ve önder bir özelliktir. İkinci el Rado marka saatler tercih konusunda şıklığıyla ön planda olmaktadır. Eğer ikinci el Rado saatiniz varsa ve bu saati en yüksek fiyata değerlendirmek istiyorsanız, bizimle iletişim sağlayabilirsiniz Eğer Rado saatinizin sertifikası mevcutsa saatinizi daha yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Ancak saatinizin sertifikası yok sadece saatiniz varsa satamayacaksınız anlamına gelmez, yine biz sertifikasız saatlerinizi en yüksek fiyata almaktayız. Bize sadece saatinizin fotoğraflarını ve model numaralarını atmanız yeterlidir. 5 dakika içinde size en yüksek fiyatı veriyoruz. Kabul etmeniz durumunda eğer İstanbul’da iseniz 1 saat içerisinde, şehir dışında iseniz maksimum 1 gün içerisinde saatinizi sizden nakit olarak alıyoruz. Rado saatinin piyasaya girişi yaklaşık olarak 1950’li yıllarda olmuştur. İsviçre lüks saat statüsünde yer alan Rado, kalitesi, tasarımı ve fiyat aralığıyla, lüks saat sınıfında yer almaktadır. İkinci el Rado saat alanlar.

İkinci El Rado Saat Alım Satım

İkinci El Rado Saat Alım Satım

Jübile ve DiaStar modelleri cam tasarımıyla piyasaya ün salmış durumdadır. En çok da seramik kaplama siyah tasarımı, kolda toka gibi görünüşüyle tanınmaktadır. İsviçre saatlerinde olduğu gibi Rado da bir aile kuruluşudur. Fritz,Ernst ve Werner bu üç kardeşin 1917 yılında kurmuş olduğu markadır. İlk başlarda bir iki tane koleksiyon çıkaran Rado, en çok beğenilen koleksiyonlarından birisi Rado ve Exacto olmuştur. Bu sebepten dolayı marka adı Rado olarak değiştirilmiştir.1950 yılında ilk çıkardığı modellerden birisi Green Horse olmuştur. Bu modelde içinde kısımlara ayrılmaktadır. Silver Horse, Golden Horse olarak iki ayrı modeli daha mevcuttur. Gümüş ve altın modelidir. Bu saatler de oldukça vintage görünümlüdür. İkinci el Rado saat alanlar olarak her modelde her kategoride Rado saatlerinizin alımını yapmaktayız. Rado Diastar ilk çizilmez saat olarak tarihe geçmiştir. İkinci el Rado saat alım satım olarak ilk model Rado saatten son model Rado saate kadar bütün, sertifikalı sertifikasız Rado saatlerinizi en yüksek fiyata nakit olarak alabiliriz. Bize ikinci el saat fotoğraflarını gönderip fiyat alabilirsiniz.

Etiketler : ikinci el rado saat alanlar, ikinci el rado saat alan yerler, 2.el rado saat alan yerler, 2.el rado saat alanlar, 2.el rado saat alım satım, lüks saat alım satım, 2.el rado saat alım, 2.el rado saat nereye satılır, ikinci el saat alım satım, lüks saat alanlar, lüks saat alan yerler, ikinci el rado kol saati alanlar, ikinci el rado kol saati alan yerler, 2.el rado kol saati alanlar, 2.el rado kol saati alan yerler, rado saat satmak istiyorum, sertifikalı saat alan yerler, sertifikalı rado saat alanlar, lüks rado saat satış, rado saat sat, ikinci el rado kol saati alım satım, 2.el rado saat alım, rado marka saat alanlar, rado marka saat alan yerler, sertifikasız rado saat alanlar, sertifikasız ikinci el rado saat alanlar, sertifikasız rado saat alan yerler, sertifikasız ikinci el rado saat alan yerler.

Etiketler: ,

Leave a Reply