İkinci El Longines Saat Alanlar

İkinci El Longines Saat Alanlar

Longines piyasada neredeyse en çok bulunan lüks saat markalarından birisidir. Longines, Auguste Agassiz tarafından 1832 yılında İsviçre’de kurulmuş bir markadır. Bu markanın önceden daha farklı bir ismi vardı. Daha sonra marka adı Longines olarak tescillendi. Bu markanın Auguste dışında iki ortağı daha vardı. Auguste ve ortakları ilerleyen zamanlarda hastalanmıştır. Bunun üzerine Auguste ekonomist yeğenini Ernest Francillon’u şirkete davet etmiştir. Hastalığı artan Auguste işleri tamamen yeğenine devretmiştir. Daha sonra şirketi devralan yeğeni oldukça büyük işlere imza atmıştır. Şirketi günden güne dahada çok büyüten Francillon saat piyasasına oldukça ciddi manada nam salmıştır.1899 yılında tescillenmiş olan Longines markasının logosu kanatlı kum saati, o zamanlardan bu zamana kadar kullanılmış olan bir logodur. Bu, Longines markasının geleneklerine ve geçmişine ne kadar bağlı olduğunu göstermektedir. Longines markasının en büyük avantajlarından biriside 1867 yılından bu yana her modelinin, her koleksiyonun seri numaralarının bulunmasıdır. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin Longines markasından saat almış olan bir kişi, saatin sadece seri numarasını girerek saat hakkında her türlü bilgiye en kolay şekilde ulaşabilmektedir.

İkinci El Longines Saat Alım Satım

İkinci El Longines Saat Alım Satım

Longines saat markası her saatini İsviçre’de üretmektedir. Ürettiği hassas saatler ve şık tasarımıyla piyasadaki duruşunu hiç kaybetmemiştir. Spor sektöründe de görev alan Longines, okçuluk ve Formula yarışında hassas zaman tutucu olarak görev almıştır. Bu marka oldukça lüks saatler üretmektedir. Diğer lüks saat markaları kadar pahalı olmasa da, bu fiyatlara alınabilecek en kaliteli ve şık saatlerden birisidir. İkinci el Longines saat alanlar dalında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Longines saat markasının en çok bilinen modellerinden birisi olan Conquest, oldukça şık tasarımı ve her yaşa hitap eden duruşundan dolayı piyasadaki en çok bulunan modellerden birisidir. Sadece Conquest modelinin içinde 3 tane ayrı tasarımlı saati bulunmaktadır. İkinci el Longines saat alım satım olarak ikinci el Longines marka saatlerinizi en yüksek fiyata nakit olarak alıyoruz. İkinci el orijinal Longines saat satmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Longines Saat Modelleri :

 • Conquest
 • HydroConquest
 • Master Collection
 • Dolce Vita
 • Conquest Classic
 • Prima Luna
 • Elegant
 • Evidenza
 • Flagship
 • Heritage
 • La Grande
 • Classique
 • Présence
 • Saint-Imier

Etiketler : ikinci el longines saat alanlar, ikinci el longines saat alan yerler, 2.el longines saat alan yerler, 2.el longines saat alanlar, 2.el longines saat alım satım, lüks saat alım satım, 2.el longines saat alım, 2.el longines saat nereye satılır, ikinci el saat alım satım, lüks saat alanlar, lüks saat alan yerler, ikinci el longines kol saati alanlar, ikinci el longines kol saati alan yerler, 2.el longines kol saati alanlar, 2.el longines kol saati alan yerler, longines saat satmak istiyorum, sertifikalı saat alan yerler, sertifikalı longines saat alanlar, lüks longines saat satış, longines saat sat, ikinci el longines kol saati alım satım, 2.el longines saat alım, longines marka saat alanlar, longines marka saat alan yerler, sertifikasız longines saat alanlar, sertifikasız ikinci el longines saat alanlar, sertifikasız longines saat alan yerler, sertifikasız ikinci el longines saat alan yerler.

Etiketler: ,

Leave a Reply