İkinci El IWC Saat Alanlar

İkinci El Iwc Saat Alanlar

IWC Amerikan vatandaşı, Florentine Aristo Jones tarafından İsviçre’nin Schaffhausen kentinde 1868 yılında kurulmuş bir firmadır. Bu firma başlangıçta ufak bir dükkanda saat üretimine başlamıştır. Daha sonra yavaş yavaş gelişim göstererek, açılışından yaklaşık 7 yıl sonra büyük bir fabrika kurarak 196 kişiyle piyasaya tamamen girmiştir. Kısa zamanda oldukça hızlı tanınan IWC, o yıllarda o kadar insana da iş imkanı sağlamış oldu.80 yıllarında firma el değiştirmiştir .Bu yıllarda IWC dijital saatleri tasarlamaya ve üretmeye başlamıştır. O yıllarda üretilen bu dijital saatler Dünya’nın her yerine tanıtılmaya başlamıştır. Üretilen bu dijital saatler oldukça fazla talep görmüş ve fiyatı da oldukça pahalı olmuştur. Gerçekten çok yüksek fiyatlara satılan bu saatler o yılların en iyi saatleri arasında yerini almıştır.2. Dünya savaşı sıralarında madden oldukça zarara uğramış olan bu firma, savaş sırasında firma ve firmadaki malzemeler tamamen yanmıştır. Toparlanmaya çalışan bu firma yaklaşık olarak 25 yıl sonra eski kondisyonuna ulaşmıştır. Daha sonra aynı sene içerisinde ilk pilli saatini tasarlamış ve üretmiştir.

İkinci El Iwc Saat Alan Yerler

İkinci El Iwc Saat Alan Yerler

IWC markasının en çok bilinen modellerinden birisi olan Pilot, adından da bilindiği üzere pilotlara özel olarak tasarlanıp üretilmiş olan bir modeldir. Aynı modelin daha üst sınıflarda saatleri de mevcuttur. Yani aynı modelin yaklaşık olarak 3 ayrı koleksiyonu vardır. Daha farklı modellere de sahip olan IWC, piyasadaki lüks saatler arasında yer almaktadır. İkinci el IWC saat alanlar olarak Türkiye’nin her yerinden şehir ayırt etmeden her model IWC marka saatlerinizi değerinde ve nakit olarak alıyoruz. İkinci el IWC saat alım satım sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Diğer marka lüks saatlerinizin değerinde alımını da yapmaktayız. İkinci el lüks saatlerinizi en yüksek fiyata satmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

IWC Saat Modelleri:

 • Pilot
 • Portuguese
 • Portofino
 • Ingenieur
 • Aquatimer
 • Da Vinci
 • Porsche Design
 • Aquatimer Automatic 2000
 • İngenieur Automatic
 • Pilot Chronograph Top Gun Miramar
 • Pilot Double Chronograph

Eğer bu modellerde bir IWC saatiniz varsa ve saatinizi en yüksek fiyata satmak istiyorsanız. Saatiniz için bizden en yüksek fiyatı alabilirsiniz.

Etiketler : ikinci el iwc saat alanlar, ikinci el iwc saat alan yerler, 2.el iwc saat alan yerler, 2.el iwc saat alanlar, 2.el iwc saat alım satım, lüks saat alım satım, 2.el iwc saat alım, 2.el iwc saat nereye satılır, ikinci el saat alım satım, lüks saat alanlar, lüks saat alan yerler, ikinci el iwc kol saati alanlar, ikinci el iwc kol saati alan yerler, 2.el iwc kol saati alanlar, 2.el iwc kol saati alan yerler, iwc saat satmak istiyorum, sertifikalı saat alan yerler, sertifikalı iwc saat alanlar, lüks iwc saat satış, iwc saat sat, ikinci el iwc kol saati alım satım, 2.el iwc saat alım, iwc marka saat alanlar, iwc marka saat alan yerler, sertifikasız iwc saat alanlar, sertifikasız ikinci el iwc saat alanlar, sertifikasız iwc saat alan yerler, sertifikasız ikinci el iwc saat alan yerler.

Etiketler: ,

Leave a Reply