İkinci El Frederique Constant Saat Alanlar

İkinci El Frederique Saat Alanlar

Frederique Constant saat markasının mazisi o kadar da yaşlı değildir. Daha yakın tarihlerde kurulmuş olan Frederique Constant, lüks saat piyasasında oldukça kaliteli bir yere sahip olan ve her geçen sene kaliteli koleksiyonlar ortaya koyan bir markadır. Frederique Constant 1988 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Bu markanın iki kurucusu vardır. Aletta Francoise Frederique Stats ve Peter Constant Stats olan iki isim kurmuştur. Frederique Constant markası ise bu ismini bu iki kişinin büyük dedelerinin isimlerini birleştirerek oluşmuştur. Diğer markalar gibi uzun yıllar geçmişi olmasa da kısa süre içerinde oldukça iyi satış istatistiğine ulaşmıştır. Şu anda bu marka 100 den fazla ülkede satılmaktadır. Bu firma 2016 yılına kadar kendi içerisinde devam etmiştir. Daha sonra ise 2016 yılında Citizen Grup bu markayı satın almıştır. Sizin de bildiğiniz gibi birçok modeli olan Frederique Constant markası, en çok bilinen ve en klasik modeli olan Classics modelidir. Oldukça şık ve sade olan bu marka daha çok iş adamlarına hitap etmektedir. Klasik giyim tarzında oldukça şık duran bu model, iş adamlarının bu markadaki tercihlerinden birisi olmuştur. Bu Classics modelinin bayan koleksiyonu da mevcuttur. Aynı şekilde klasik bir tasarımı mevcuttur. Ancak bu modelde çelik ve altın bir arada kullanılmıştır. Yine çoğu modelde olduğu gibi vintage modelleri oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadır.

İkinci El Frederique Constant Saat Alım Satım

İkinci El Frederique Saat Alan Yerler

Eğer ki bir Frederique Constant marka saatiniz varsa ve piyasasını öğrenip, ona göre en yüksek fiyata bu saatinizi satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İkinci el Frederique Constant saat alanlar olarak, bize satmayı düşündüğünüz Frederique Constant marka saatinizin fotoğraflarını iletişim araçlarımızı takip ederek iletin. Daha sonra biz ekip olarak saatinizi inceledikten sonra, saatiniz için bir fiyat oluşturalım. Daha sonra oluşturduğumuz bu fiyatı sizlere bildirelim. Frederique Constant marka saatiniz için verdiğimiz bu fiyatı kabul etmeniz durumunda saatinizi adresinizden nakit olarak alıyoruz. Eğer ikamet ettiğiniz yer İstanbul veya çevresindeki bir il ise o gün içerisinde saatinizi adresinizden alıyoruz. Eğer ikamet ettiğiniz yer şehir dışında ve İstanbul’a uzak bir şehirse yaklaşık olarak 1 gün sonra saatinizi sizden alıyoruz. İkinci el Frederique Constant saat alım satım.

Etiketler : ikinci el frederique constant saat alanlar, ikinci el frederique constant saat alan yerler, 2.el frederique constant saat alan yerler, 2.el frederique constant saat alanlar, 2.el frederique constant saat alım satım, lüks saat alım satım, 2.el frederique constant saat alım, 2.el frederique constant saat nereye satılır, ikinci el saat alım satım, lüks saat alanlar, lüks saat alan yerler, ikinci el frederique constant kol saati alanlar, ikinci el frederique constant kol saati alan yerler, 2.el frederique constant kol saati alanlar, 2.el frederique constant kol saati alan yerler, frederique constant saat satmak istiyorum, sertifikalı saat alan yerler, sertifikalı frederique constant saat alanlar, lüks frederique constant saat satış, frederique constant saat sat, ikinci el frederique constant kol saati alım satım, 2.el frederique constant saat alım, frederique constant marka saat alanlar, frederique constant marka saat alan yerler, sertifikasız frederique constant saat alanlar, sertifikasız ikinci el frederique constant saat alanlar, sertifikasız frederique constant saat alan yerler, sertifikasız ikinci el frederique constant saat alan yerler.

Etiketler: ,

Leave a Reply