İkinci El Chopard Saat Alanlar

Türkiye’nin her yerinden ikinci el, az kullanılmış Chopard saatleriniz değerinde ve nakit olarak alınır. Eğer bir Chopard saatiniz varsa ve bu saatinizi en yüksek fiyata, nakit olarak satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Chopard 1860 yılında Louis-Ulysse Chopard tarafından İsviçre’de kurulmuştur. Chopard sadece saat değil, lüks takı, mücevherat, cep saatleri ve kronometreler üretmektedir. Yenilikçi dakik ve şık bir tasarıma sahip olan Chopard saat üreticisi olarak bilinmektedir.1963’den beri Almanya’nın Scheufele ailesine aittir. Chopard’ın en şık tasarımlı ve en çok satılan saati Mille Miglia modelidir. Chopard’ın Mille Miglia modelinde sertifikalı kronometreler kullanılmaktadır. Eğer Bir Chopard saatiniz varsa ve bu saatinizi satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İkinci el Chopard saat alanlar olarak sizlere bu sektörde uzun yıllardır profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Chopard’ın Mille Miglia modeli İtalya’nın kuzeyinde oluşan klasik otomobil yarışına istinaden bu koleksiyonu çıkarmıştır. Saatlerin tasarımında da klasik otomobillerin görünüşleri ve göstergelerinden esinlenmiştir. Kauçuk kordonlu saatlerinde ise kordonda Dunlop yarış lastiğinin üzerinde kullanılan simge mevcuttur.

İkinci El Chopard Saat Alım Satım

Chopard’ın daha çok ilgi çeken modelleri de mevcuttur. Mesela Chopard Happy Sport modeli 42 saat güç rezervi olan Happy Sport kadranda beyaz elmasla süslenmiş yıldızlar hareketli balıklar ve bir çok hareketli figüran mevcuttur. İkinci El Chopard saat alım satım olarak bu bilgilere uzun yıllardır vakıf olmamızda işimize ne kadar değer verdiğimiz anlamına geliyor. Chopard saatinizi satmak için saatinizin görsellerini bize mail aracılığıyla iletin daha sonra biz Chopard saatinizi inceledikten sonra sizlere en yüksek fiyatı verelim. Kabul etmeniz durumunda Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizden saatinizi nakit ve değerinde alımını gerçekleştiriyoruz. Eğer şehir dışında saat satmak istiyorsanız, bizimle bir gün önceden iletişime geçip bizden fiyat aldıktan sonra kabul etmeniz durumunda, ertesi gün saatinizi sizden nakit olarak alıyoruz. Yaklaşık 20 yıllık saat piyasası deneyimimiz ile siz değerli müşterilerimize en güvenli ve en uygun alışverişin sözünü veriyoruz. Chopard şatafatlı tasarımların yanı sıra klasik tasarımı da göz ardı etmeyen bir markadır. Klasik tasarımlı Chopard klasik daha çok ileri yaş grubuna hitap etmekle beraber iş adamları için birebir uygun bir saat modelidir.

Etiketler : ikinci el chopard saat alanlar, ikinci el chopard saat alan yerler, 2.el chopard saat alan yerler, 2.el chopard saat alanlar, 2.el chopard saat alım satım, lüks saat alım satım, 2.el chopard saat alım, 2.el chopard saat nereye satılır, ikinci el saat alım satım, lüks saat alanlar, lüks saat alan yerler, ikinci el chopard kol saati alanlar, ikinci el chopard kol saati alan yerler, 2.el chopard kol saati alanlar, 2.el chopard kol saati alan yerler, chopard saat satmak istiyorum, sertifikalı saat alan yerler, sertifikalı chopard saat alanlar, lüks chopard saat satış, chopard saat sat, ikinci el chopard kol saati alım satım, 2.el chopard saat alım, chopard marka saat alanlar, chopard marka saat alan yerler, sertifikasız chopard saat alanlar, sertifikasız ikinci el chopard saat alanlar, sertifikasız chopard saat alan yerler, sertifikasız ikinci el chopard saat alan yerler.

Leave a Reply